שטיחים נגד החלקה

מבחר גדול של שטיחים במגוון גדלים וסוגים

שטיחי שאגי שעירים **שטיחים סינטטים אקרילים **שטיחים מעוצבים ** שטיחי PVC

**שטיחים נגד החלקה

בואו לבחור את הסוג והגודל המתאים לכם !

שטיחים נגד החלקה לאמבטיה

יש אינספור אביזרים שהופכים את ההתנהלות שלכם באמבטיה להרבה יותר קלה ונעימה. שטיחים נגד החלקה מהווים הרבה יותר מכך. על מנת ליצור את הסביבה והמוגנת ביותר באמבטיה עבור כל בני המשפחה, יש לרכוש את המוצרים הנוגדים החלקה במקומות האיכותיים והמהימנים ביותר – לדוגמא, חנות אמבטיקה המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי האיכות של חברת ניו סטאר העולמית – ספק מוביל בתחום מוצרים לאמבטיה וכלים סניטריים מתקדמים. כאשר רוכשים שטיחים במקומות אלה, ניתן להיות בטוחים שהם עשויים מהחומרים הטובים ביותר ושהם ישרתו אתכם לאורך שנים ארוכות ויאפשרו לדאוג לבטיחות בכל כניסה ויציאה מהאמבטיה. וכידוע, לשלוות הנפש אין מחיר.

מדוע חשוב מאוד לרכוש שטיחים נגד החלקה?

יש אינספור סיבות לכך שחשוב מאוד לרכוש את השטיחים נגד החלקה עוד לפני שמתילים להשתמש בחדר האמבטיה החדש. להלן מספר סיבות לכך:

  • האריחים נוטים להפוך לחלקים יותר – אם נדמה לכם שהאריחים לא ממש חלקים, חכו זמן מסוים ותראו שזה לא כך.
  • נפילה אחת מספיקה – רכישה של השטיח לאחר שמישהו החליק באמבטיה זו טעות, עדיף למנוע את ההתרחשות מלכתחילה.
  • צרו אווירה נעימה יותר בדר האמבטיה – שטיחים יפים ואסתטיים מוסיפים צבע ואופי לאמבטיה או למקלחת והופכים אותם ליותר מזמינים.
  • לאנשי משפחה: זה מחנך את הילדים לזהירות – אין דרך טובה יותר לשכנע ילדים להיות זהירים מאשר להוות דוגמה אישית ולדאוג לאביזרי בטיחות מראשץ

דקויות נוספות בבחירת המוצר הנכון עבורכם

תחום אביזרי האמבטיה מציע מכלול רחב של שטיחונים נגד החלקה המאפשרים להשיג את המטרה. כדאי לשים לב לכך שהשטיחים יהיו מספיק מחוספסים על מנת ליצור את הבטיחות הטובה ביותר, ולשים לב לתופסנים עצמם – לוודא שהם לא יתחילו להחליק לאחר שהמים באמבטיה או במקלחת מתרוממים קצת מעל הרצפה. כמו כן, שימו לב לדרך הניקיון של השטיח. באופן אידיאלי, ניתן לכבס אותו  כביסה עדינה מדי פעם, אך גם השרייה במי סבון יכולה לספק את הטיפול הנאות, בהנחה שאין בשטיח מקומות חולשה שבהם עשויה להצטבר לחות ולגרום לעובש וכו'. בסופו של יום, המטרה היא שהשטיח יעשה את עבודתו בכמה שפחות טרחה מצדכם.

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל