ראש מקלחת

ראש מקלחת, או ראש טוש, מכוון את זרימת המים וקובע את צורת הזרם ואת התחושה שלו על הגוף. בנוסף, כמו כל פריט אחר באמבטיה - חשוב שהוא יהיה גם אסתטי ובטיחותי ומה לעשות - שיתאים גם לתקציב שלנו.  אנחנו באמבטיקה, מבית חברת ניו סטאר המייבאת מייבאים אביזרי אמבטיה, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מוצרים, לרבות ראש מקלחת, ממיטב היצרנים בעולם ומקפידים על תו תקן מחמיר, על מגוון מוצרים מעוצבים ובטיחותיים.

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


ראש מקלחת, או ראש טוש?

ראש טוש כזה, או אחר… מה זה משנה בכלל? ההבדל יכול להיות בין זרימה בעוצמה רצויה, כיוון ופיזור נכון לבין זרם בעוצמה חזקה מדי או, לחילופין, בלתי מספקת, קושי להשיג כיוון זרימת מים רצוי ועוד. כולנו רוצים ליהנות ממקלחות מפנקות, ראש מקלחת שמספק לנו זרם בעוצמה הכי נעימה לנו ובדיוק לכיוון הנכון, יבטיח מקלחת מפנקת. אם נוכל גם לשלוט בעוצמת הזרם וכיוונו, נבטיח לעצמנו מקלחת מושלמת.

במקביל לשיקולים הפונקציונלים האלה, חשוב לנו להתייחס גם לנושא העיצוב:

  • ראש המקלחת ניצב במיקום גבוה ובולט והעיצוב שלו משפיע על הנראות של כל חדר האמבטיה.
  • אז אנחנו כבר לא מסתפקים באביזרים פונקציונליים ונוחים לאמבטיה, הם צריכים גם להיות נעימים לעין – מעוצבים ויפים.
  • ברור שאם ראש המקלחת הנוכחי שלנו סתום, או שבור – אז נרוץ להחליף אותו, אבל גם אם אנחנו רוצים לשדרג את המראה של חדר האמבטיה, אם ראש המקלחת שלנו לא מספיק מפנק, או לא מספק לנו זרם מספיק נעים – זה הזמן להחליף אותו.
  • כדי לעשות בחירה נכונה, הגדירו תקציב, היוועצו עם בעלי מקצוע והחליטו מה לקנות רק כשתהיו בטוחים, שאתם יודעים מה אתם רוצים.

ראש מלקחת איכותי רוכשים בניו סטאר

חברת ניו סטאר, מייבאת אביזרי אמבטיה מכל הסוגים – מעל 30 שנה ומספקת שירותים ומוצרים גם לרשתות הגדולות בארץ. נשמח לתת לכם שירות ומענה מקצועי בחנות שלנו בתל אביב, או דרך האתר ואנחנו בטוחים שתוכלו למצוא את המוצרים שלנו גם בחנויות רבות אחרות ברחבי הארץ.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל