פחי אשפה ומברשות

מגוון גדול של סוגי פחים לאמבטיה ולמטבח, בשלל גדלים מ-3 ליטר עד 30 ליטר לכל מקום שתרצו בבית.

תוכלו למצוא אצלנו גם מברשות אסלה להתאמת סט מושלם במגוון צבעים משגעים…

מגוון פחי אשפה לאמבטיה ולמטבח

ישנם אביזרים מסוימים בחיים שלנו שבלעדיהם אי אפשר לנהל בית תקין. אחד מהם – אלו פחי אשפה. אך כיצד ניתן למקם פחים טובים ומתאימים בחדר האמבטיה המלא לחות ותנאים נוספים השונים משאר הבית? באמצעות ההיצע המעולה והרחב של חנות אמבטיקה היוצרת עבורכם את המקום היחיד שאליו תצרכו להיכנס על מנת לאבזר את האמבטיה שלכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר. במקום ניתן למצוא מוצרים של חברת ניו סטאר העולמית, שאת תצורתה מייבאת ומשווקת חנות אמבטיקה ועקב כך הופכת לספק ייחודי בנוף הישראלי המציע מוצרים שלא ניתן למצוא במקום אחר, כולל פחים מיוחדים ומותאמים במיוחד לחדר האמבטיה ומאפשרים לשמור על הניקיון בכיף וללא כל קושי מיותר.

מה הם הקשיים שבהתאמת פחי אשפה לאמבטיה?

על מנת להתאים פח איכותי ומעולה לחדר האמבטיה, יש להבין את הקשיים הייחודיים לחדר זה בבית. ראשית, באמבטיה יש תמיד המון מים. לכן צריך לבחור פח אשפה מתאים לאמבטיה על פי הגורמים הבאים:

  • חומר – לא מחליד, לא מתפרק, בעל מרקם דומה לשאר עיצוב האמבטיה
  • גודל – מספיק על מנת לזרוק את כל הפסולת הקשורה להיגיינה (זה דורש גם בידוד מסוים)
  • דרכי ריקון – פח המאפשר לרוקן אותו בתנועה אחת, על מנת להקל על החיים היומיומיים
  • מראה חיצוני – על מנת לא להרוס את האווירה בחדר השירותים או האמבטיה, על הפח להיות אסתטי
  • דרך לפתוח ולסגור את הפח – פעמים רבות אחת הידיים שלנו תפוסה בזמן שיש צורך להשתמש בפח, אז עליו להיות נגיש ביותר.

תוספים חשובים נוספים שישדרגו את חדרי האמבטיה והשירותים

פעמים רבות ניתן לרכוש מוצרים לאמבטיה ולחדר השירותים בתור עסקת חבילה – למשל פח אשפה לאמבטיה לצד מושב לאסלה, ואפילו שניים תואמים. אך בדומה לפח אשפה, יש מספר מוצרים שמהווים למעשה פריט חובה באמבטיה שבלעדיו אי אפשר להשתמש בכל האפשרויות של האמבטיה באופן נוח ותקין. כדאי מאוד לרכוש את כל המוצרים מספקים מורשים היוצרים את המוצרים שלהם מחומרים מותאמים שקיבלו את האישורים הדרושים ועונים לתווי התקן הגבוהים והתובעניים ביותר. באמצעות רכישות שכאלה ניתן לשדרג את חדר האמבטיה באופן משמעותי.

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל