מוטות מקלחת

הם משמעותיים מאוד בעיצוב המקלחת ויש להם גם תפקיד בטיחותי לא קטן, אך אתם בכל זאת רבים מאיתנו כנראה מזלזלים בבחירה שלהם. מוטות למקלחת יכולים להיות הפריט שישנה את המקלחת שלכם וייתן לה את המראה שרציתם. אמבטיקה מבית חברת ניו סטאר המייבאת אביזרי אמבטיה מעל 30 שנה ומספקת שרות לרשתות הגדולות בארץ, תשמח לעמוד לשירותכם ולהרחיב עוד אודות מוט מקלחת.

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


מה זה מוט מקלחת ומה עושים איתו?

מסתבר שיש באמבטיה גם פריט שנקרא מוט פינוק והוא למעשה המתקן שתופס את הטוש. את הטוש אתם בטח מכירים – הוא יכול להיות קטן או גדול, עבה או צר ולמעשה גם לו יש מגוון רחב של דגמים במספר סגנונות ובהתאמה – גם מוטות המקלחת מגיעים במגוון עיצובים וסגנונות.

למרות שנראה שמוט האמבטיה לא כל כך שימושי, הוא בעצם הפריט הבולט ביותר במקלחת.

מעבר לעובדה שמוט למקלחת תופס נתח משמעותי מהעיצוב של המקלחון שלכם, הוא אחד הפריטים החשובים ביותר לבטיחות שלכם. אם תבחרו במוט למקלחת שאינו איכותי ומחליד מהר, או כזה שלא מחזיק היטב את טוש המקלחת, הטוש עלול ליפול, כנראה על הראש של מי שמתקלח בדיוק באותו הזמן.

חשוב שתבחרו את המוט בהתאמה לעיצוב שכבר קיים במקלחת, או לעיצוב שאתם מתכננים למקלחת לפני שיפוץ, או מקלחת חדשה.

מוט למקלחת יכול להיות עשוי מברזל בציפוי אבץ, או מנירוסטה, מאלומיניום וכיו"ב. בכל מקרה – מומלץ לבחור במוט מצופה בחומרים מונעים חלודה, שישמרו עליו לאורך זמן.

בחרו היטב גם את הספק שלכם. בדקו המלצות על הספק, או החנות שממנה קניתם, בדקו את התקן של המוצר, ודאו שיש לו תו תקן מחמיר ואיכותי.

מוט מקלחת איכותי רוכשים רק בניו סטאר

לאחר שסיכמנו את כל הנקודות החשובות לבחירה של מוט מקלחת, הרשו לנו להזמין אתכם לשוטט באתר של ניו סטאר, או לבקר בחנות שלנו הממוקמת בלב תל אביב – ברחוב קינג ג'ורג' ולראות בעצמכם את המוצרים האיכותיים והמגוונים, שאנחנו מייבאים ממיטב היצרנים בעולם, כבר מעל 30 שנה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל