ידיות אחיזה לאמבטיה

האמבטיה היא חדר מפנק, בו אנחנו מספקים לעצמנו זמן אישי ואיכותי עם עצמנו, מקיימים שגרת טיפוח ברמה כזו או אחרת ובאופן כללי - רוצים שיהיה לנו שם נעים. רוב הזמן אנחנו לא באמת מודעים לסכנות, שקיימות בכל חדר אמבטיה והגדולה שבהן, היא כמובן סכנת החלקה. אמבטיקה מבית חברת ניו סטאר, מתמחה מעל 30 שנה בשיווק אביזרי אמבטיה איכותיים מכל הסוגים, בכללם ידית אחיזה לאמבטיה - באיכות הגבוהה ביותר.

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


מי צריך ידית אחיזה לאמבטיה

באמבטיה, או במקלחון – רצפה רטובה, מכוסה בקצף וסבון, עלולה לגרום להחלקה. למבוגרים, או לילדים, גם למי שיש לו יציבה מעולה ואין לו שום בעיה רפואית – הרצפה החלקה של האמבטיה, עלולה להיות מסוכנת.

לשמחתנו יש פתרון פשוט. יחד עם המודעות לסכנה והזהירות, שאנחנו נוקטים כשאנחנו מתרחצים – נוכל להתקין באמבטיה גם ידית אחיזה לאמבטיה למניעת החלקה.

למרות שלדעתנו כל אחד צריך באמבטיה ידית איכותית נגד החלקה, כמובן שאם המשתמשים באמבטיה סובלים ממגבלה תנועתית, חולשה כללית בגוף, חוסר יציבות מסיבה כזו, או אחרת – הרי שידית נגד החלקה היא פריט חובה של ממש. סוגים שונים של ידיות למניעת החלקה מתאימים למטרות שונות: ידית עזר מתקפלת לשירותים, ידית מעקה, ידית מתרוממת, מסגרת עזר לשירותים, ידית אחיזה מכרום, ידית אחיזה מפלסטיק ועוד. 

לצערנו אין מספיק מודעות לנושא, אבל הרבה מאוד מהתאונות בבית נגרמות בחדרי האמבטיה ובשירותים. אמנם, יש יותר סיכוי שתאונות מסוג זה יקרו לאנשים מבוגרים מאוד, או לילדים קטנים, אבל האמת היא שכל אחד מאיתנו יכול, ברגע של חוסר תשומת לב, להחליק באמבטיה. ידיות אחיזה מתאימות יכולות למנוע תאונות כאלה בקלות.

ידית אחיזה לאמבטיה לשמירה מירבית על הבטיחות שלכם

אמבטיקה, מבית חברת ניו סטאר אשר מייבאת אביזרי אמבטיה איכותיים מרחבי העולם, שמחה לעמוד לרשותכם בכל ולספק את המענה המקצועי בעבור כל שאלה בנושא. אביזרי האמבטיה של חברתנו, בכללם גם ידיות נגד החלקה, עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומותאמים לכל צורך – כדי לשרת אתכם היטב באמבטיה ולשמור על הבטיחות שלכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל