וילון אמבטיה

מה אתם מעדיפים.. להסתבן עם צפרדעים? או להתקלח עם נוף של ניו יורק? או בכלל ללמוד כימיה במקלחת? מגוון וילונות אמבטיה שיעשו לכם חשק להתקלח..

מגוון רחב של וילונות אמבטיה בכל גודל שנדרש 120, 180 , 240 וגם בגובה 2 מטר. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו את המוט הטוב ביותר לאמבטיה שלכם

אז קדימה תתחילו לדפדף ולמצוא את האהבה החדשה שלכם בחדר האמבטיה …

וילון אמבטיה מעוצב

כמו שפרטים קטנים מכריעים את התמונה הגדולה, כך גם וילון אמבטיה שנרחש בחנות אמבטיקה מהווה את הבחירה הנכונה ביותר עבור בעלי בתים ואנשים המחפשים ליצור את הסביבה המפנקת ביותר עבורם ועבור משפחתם. כך, וילון שכזה מהווה הרבה יותר מפיסת בד עמידה בפני מים. המבחר הרחב הקיים בחנות, כולל דגמים יוקרתיים ואיכותיים של חברת ניו סטאר העולמית – כל אלה יאפשרו לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבור כל אדם בבית, מה שבסופו של דבר יוכיח את עצמו בתור השקעה משתלמת ביותר. בחירה בוילון מעולה יכולה להפוך לבסיס של העיצוב בחדר כולו ולאפשר ליצור את המראה הרצוי. היכנסו עוד היום לחנות ובחרו את המוצר המושלם לאבזר בו את חדר האמבטיה שלכם.

הדרישות כלפי כל וילון אמבטיה בסיסי

כל פריט באמבטיה משחק תפקיד חשוב ביותר בחיי היומיום שלנו. כך, וילון אמבטיה שאינו מתאים למקום בכל צורה שהיא, עשוי לפגוע בחוויית הבילוי באמבטיה באופן משמעותי. להלן הדרישות החשובות ביותר מכל וילון:

  • אורך מתאים – על מנת לא להיגרר על הרצפה, אך גם לא להיות קצר מדי
  • חומר איכותי – חומר עמיד שלא מאפשר למים לעבור, אך גם לא מחניק
  • טבעות עמידות ונוחות - על מנת לפתוח ולסגור את הוילון באופן נעים וללא מאמצים מיותרים
  • מוט מותאם ואוניברסלי – בכדי לא לחשוש מנפילה בלתי צפויה.

התאמה לכל הדרישות האלה תבטיח שהווילון יגן עליכם מבפנים ומבחוץ – גם ימנע מהמים לנזול מהאמבטיה ואל הרצפה, וגם ידאג לכך שחוויית הרחצה שלכם תהיה נעימה עד כמה שיותר.

מאפיינים נוספים של וילונות שישלימו את חוויית הבילוי באמבטיה

על מנת שהאמבטיה תהיה מושלמת מכל בחינה שהיא, כדאי למצוא וילונות לאמבטיה שיאפשרו גם להשלים את המחשבה העיצובית שמאחורי כל הפריטים במקום, החל מהדלת המעוצבת, עד למכסה האסלה ואפילו של השטיח של האמבטיה. הוילון מהווה חלק משמעותי ובולט בתוך האמבטיה, ובחירה בעיצוב נכון ומתאים תאפשר לגבש את המראה האופטימלי וליצור את המכלול השלם שכולנו מחפשים בכל חדר. גם באמבטיה, מראה אחיד ומזמין ישפר את כל השהייה במקום ויאפשר ליצור תחושה יוקרתית גם עבור האורחים. 

למידע על מבצעים השאירו פרטים:


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל