מאמרים // פח לשירותים

פריטים מסוימים עשויים לחולל מהפכה אמיתית בנקודות שונות בבית – כך, פח לשירותים יכול להקל מאוד על ההתנהלות היומיומית וליצור סביבה יותר נקייה ונעימה, בין אם מדובר בבית פרטי למספר אנשים או מוסד ציבורי. הפחים מאפשרים לצמצם את המקרים של סתימות בשירותים עקב ניסיונות של אנשים להוריד משהו שהיה מוצא את מקומו המתאים דווקא בפח. חנות אמבטיקה מספקת מכלול רחב של מוצרים לאמבטיה שתמיד יאפשרו להפיק את המיטב מהשטח הזה וליצור את התחושה ההיגיינית והמסודרת שכולנו רוצים לראות בסביבה שלנו. כך, רכישה בחנות של כל פריט, גם אם מדובר במשהו פשוט לכאורה – כמו פח, תמיד תענה על כל הציפיות ואף מעבר לכך.

למעבר לקטלוג הפחים שלנו לשירותים לחצו כאן

מדוע חשוב להציב פח לשירותים?

כאמור, הפח בשירותים עשוי להיות לפריט חשוב ומועיל במיוחד. לפניכם מספר שימושים חיוניים לכל פח בשירותים, חלקם טריוויאליים, אך חלקם עשויים להפתיע אתכם:

  • השלכת גלילי נייר טואלט ריקים – בעיה קיומית!
  • השלכת אביזרים היגייניים שלא ניתן להשליך לאסלה – חוסך דאגה ואי-נעימויות מכל המגיעים לחדר השירותים
  • סיוע בהליך הניקוי של האסלה וגם של החדר כולו – זריקת מרענני המים, מגבוני ניקוי שונים, כפפות חד-פעמיות, וכל זה מבלי לצאת מחדר השירותים עצמו. זהו פיתרון נוח במיוחד עבור עקרות בית או המנקות.
  • תחושת נעימות כללית – אביזרים קטנים מוסיפים יופי, אופי ונעימות לכל שטח, לכן גם לפח אסתטי לשירותים יש תפקיד בכך.

אביזרים משלימים לחדר השירותים

כאמור, חדר השירותים צריך להיות נעים ומזמין, משום שבמקרים מסוימים אנשים נאלצים להימצא בהם לאורך דקות ארוכות. לשם כך, יש לאבזר אותו בכל גם לשימוש שגרתי וגם לניקיון. זה כולל העמדת מברשת לניקוי האסלה, מחזיק לגליל נייר הטואלט, מדף לנייר טואלט נוסף, מבשם אוויר ואולי אפילו ספר או עיתון. וגם כדאי מאוד שהפח עצמו יאפשר לפתוח באמצעות רגלית, מבלי להשתמש בידיים, זאת למען שמירה על ניקיון וסטריליות בסיסית. למרות שאבזור השירותים לא עושה רושם של תורה משמיים, התחשבות בצרכים הבסיסיים של כל אדם שנאלץ להגיע לחדר או לנקות אותו – כל אלה יעניקו יתרונות משמעותיים ויצרו אווירה הרבה יותר נעימה.

פח לשירותים מנירוסטה 3 ליטר

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל